Aktualności, Apple

Affinity wciąż ze zniżką 30% dla MacOS oraz Windows

Affinity Serif to już kompleksowe oprogramowanie śmiało konkurujące z programami Adobe. Affinity Photo czyli odpowiednik Adobe Photoshop, Designer jako konkurent Ilustratora oraz niedawno wydany Publisher jako bezpośredni przeciwnik InDesing.

Produkty Affinity niemal co rok zdobywają nagrody i wyróżnienia w świecie MacOS. W tym roku otrzymał je nowo wydany Publisher. Skąd ta popularność?

Po pierwsze to po prostu świetne programy. Idealny program powinien służyć do profesjonalnych prac, mieć dobry UI, dobre wsparcie i najlepiej dobrą cenę. Affinity ma to wszystko a. nawet więcej.

Do tego mamy wersje trial. Pełne wersje na 14 dni.

Link do strony producenta: https://affinity.serif.com/en-gb/

Brak subskrypcji

Każdy, kto używa pakietu Adobe świetnie zna miesięczny koszt, jaki musi wydać na oprogramowanie. I tu Affinity ma największą przewagę. Jedna opłata, brak subskrypcji a cena to obecnie z 30% zniżką jedyne 164,99zł. Tyle właśnie kosztuje każda aplikacja Affinity. 3x 164,99 jednorazowo i mamy świetny pakiet bez dodatkowych kosztów.

Piękne UI

Nie wiem czy na WIndows jest tak samo jak na MacOS ale na MAcOS to po prostu piękne i intuicyjne UI. W pełni można je dostosować do siebie, ma przepiękny ciemny motyw. Jest po prostu genialne. Patrząc na stronę Affinity i na ich produkty widać niezwykłą dbałość o szczegóły. Takie jest właśnie Affinity.

Studio Link

Funkcja dostępna tylko w aplikacji Publisher pozwala używać wszystkich aplikacji wewnątrz Publishera. Genialne. Podczas składania pisma chcesz dodać wektor, dodać cień, rozmazać coś, dodać gradient ? Teraz wszystko robisz w jednym programie. To wisienka na torcie zwanym Affinity.

Pracujesz na żywo

W aplikacjach Affinity nie musisz zastosować zmian, żeby sprawdzić efekt. Najedź na nową czcionkę, wybierz filtr i na żywo Twoja praca się zmienia i widzisz, jak może wyglądać. To niezwykła funkcjonalność, którą Affinity opanowało do perfekcji.

Polecam krótki film, który pokazuje min. pracę na żywo.

Adobe vs Affinity

Czy Adobe ma się czego bać? Na pewno tak. Ale to nie jest takie proste. Behance, darmowe czcionki, promocje na Adobe Stock. Nie każdy będzie chciał, nie każdy ma możliwość, nie każdy będzie się chciał nauczyć nowego oprogramowania. Jako font end developer szanujący swoje pieniądze i działający w środowisku MacOS używam od dawna tylko oprogramowania Affinity. Aplikacje od Adobe, które świetnie znam nawet gdybym bardzo chciał – działają na MacOS po prostu źle. Są zrobione jakby na siłę. No i miesięczny abonament na wszystkie aplikacje a tylko wtedy mam Photoshopa, Designera i InDesign kosztuje tyle, co jedna aplikacja Affinity. 3 miesiące abonamentu u Adobe i mamy pełny pakiet Affinity.

Previous ArticleNext Article