Aktualności, Android

HTC odpuści MWC2017?

Po Samsungu i Xiaomi wydaje się, że kolejny duży gracz się wycofa. Mowa o HTC. Według niepotwierdzonych jeszcze doniesień na MWC2017 możemy nie zobaczyć ani HTC a tym bardziej kolejnego flagowca, znanego jako HTC 11.

O ile w przypadku Samsunga (i wpadce z Note 7) wycofanie się nie jest dużym zdziwieniem – model S8 nie jest jeszcze gotowy o tyle wydawało się, że HTC wykorzysta opóźnienie swojego rywala i wyprzedzi go z premierą flagowego urządzenia.

Jak widać HTC albo nie chce popełnić błędu jak Samsung i celowo opóźni premierę nowego modelu, albo… po prostu nie chce bezpośrednio po modelach Ultra , Play i odmianach wersji 10 zasypywać użytkowników kolejnym drogim urządzeniem.

A może HTC ma jeszcze inny plan a premiera modelu 11 zbiegnie się z premierą S8? Czas pokaże. Niestety MWC2017 bez Samsunga, Xiaomi i HTC będzie dużo mniej ciekawe.

Nowy model HTC patrząc na choćby model Ultra może być czymś nowym, świeżym i bardzo wydajnym a jeżeli potwierdzą się ostatnie plotki model S8 od Samsunga będzie… no właśnie. Będzie znowu jak typowy Samsung. Jeżeli Apple końcem roku zmieni wzornictwo Samsung może po raz kolejny przegrać okres świąteczny.

Previous ArticleNext Article