Aktualności, Android, Apple

Powrót Nokii to nie tylko smartfony!

Wielki powrót Nokii to jeden z tych momentów, który świetnie pokazuje że nie liczą się tylko pieniądze. Zadowolony klient to wierny klient. Nokia miała możliwość wprowadzania nas w świat mobilny. Miała w nim wielki udział od samego początku. Kultowe modele w Polsce, czyli choćby 3210, 3310, 5110, 6110, 6210, 6310. Po przejęciu przez Microsoft Nokia miała wrócić na salony. Niestety postanowiono ją wykorzystać a cała sytuacja nie pomogła nikomu. Nokia zniknęła z rynku a Lumia od Microsoftu przez swój OS niemal zniknęła z rynku.

Powrót Nokii na rynek mobilny był dużym choć po cichu spodziewanym wydarzeniem.

Sprzedaż Nokii 6

Ostatnie plotki oraz świetne wyniki sprzedaży każą nam wierzyć, że Nokia 6 będzie dostępna również globalnie. Sporo osób kupi ten model choćby z sentymentu do producenta.

Najnowsza propozycja Nokii okazała się hitem. A przynajmniej tak można przeczytać. Choć model 6 pojawił się tylko na rynku chińskim, oficjalna sprzedaż została zakończona po ….. 60 sekundach.

Nokia 6 – specyfikacja

Przypomnijmy, że Nokia 6 to smartfon wyposażony w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Napędzany jest ośmiordzeniowym procesorem Snapdragon 430 z grafiką Adreno 505. Do tego mamy 4 GB pamięci RAM. Należy wspomnieć również o dobrej jakości wykonania urządzenia – Nokia zastosowała połączenie aluminium oraz szkła 2,5D.

Gdy nie procesor Nokia 6 mogłaby przeskoczyć na wyższą półkę smartfonów. Z drugiej strony cena 1699 juanów czyli ok 1020 zł rekompensuje słabszy procesor.

Podobno model 6 będzie dostępny globalnie – pozostaje nam tylko czekać.

Ale Nokia to nie tylko smartfony!

Withings – czy ta nazwa coś Wam mówi?

A powinno! Jedne z najlepszych zegarków smart na rynku. Idea była inna, ale prosta. Zegarek smart, ale wciąż zwykły zegarek.

Zasilany tradycyjną baterią CR, o żywotności do 8 miesięcy w wersji podstawowej lub 25 dni z pomiarem tętna, kroków, przypomnieniami i alertami, monitorowaniem snu. Tak, to wszystko możecie mieć w cenie poniżej 200 euro i od Nokii!

A to wszystko dla iOS oraz Android.

Trzymam mocno kciuki za markę Nokia. Paradoksalnie przejęcie przez Microsoft może być najlepszą rzeczą, jaka Nokii się zdarzyła. Teraz ,kiedy zaczynają wszystko od nowa mogą pokazać, na co ich stać.

Previous ArticleNext Article