Aktualności, Apple

Czarny piątek również w Apple! Pierwszy raz!

Black Friday Apple

Pierwszy raz będziemy mogli skorzystać z promocyjnej oferty na produkty Apple w samych sklepach Apple w piątek 25 listopada. Również w internetowym.

Czarny piątek, czarna dziura

Pomimo, że Apple sprzedało więcej iPhonów niż zakładano a modelu Plus w kolorze czarnym próżno szukać w sklepach Apple zanotowało długo wyczekiwany przez konkurencję spadek przychodów.

Czy oferta “Black Friday” jest dla Apple sposobem na zwiększenie sprzedaży w tym roku?

Przecież wystarczy na jeden dzień zaniżyć cenę np. iPhone 7 i 7 Plus w sposób “widoczny i odczuwalny”, dać informację, że dostawa będzie przed świętami (na magazynach są przecież braki) i można czekać, aż “dziura budżetowa” się wypełni a Apple znowu zanotuje wzrost zysków.

Konkurencja będzie lepsza?

Wallmart, Bestbuy czy Target już szykują obniżki iPadów Pro i innych produktów Apple (Oczywiście Apple to kropla w całości oferty na czarny piątek).

Czy Apple będzie bardziej konkurencyjne od nich? Czy dostaniemy pełnowartościowy sprzęt w promocyjnej cenie czy Apple uraczy nas tylko aplikacjami i akcesoriami?

Za akcesoria to ja dziękuję

Jeżeli oferta w czarny piątek w sklepie Apple nie obejmie urządzeń i to tych nowych byłby niemile zaskoczony, szczególnie że Apple na swojej stronie internetowej w sposób widoczny zachęca do zakupów właśnie w “czarny piątek”.

Zobaczymy, czy warto było czekać.

Previous ArticleNext Article