Android

Samsung Gear S3 trafia do sprzedaży.

Po porażce Samsunga z modelem Note 7 przyszło opóźnienie z modelem Gear S3. Samsung chyba szybko chciałby zapomnieć już o tym roku a szczególne o jego drugiej połowie.

Dzisiejsze wieści są jednak optymistyczne. Samsung rozpoczyna sprzedaż w Korei a 18-go listopada sprzedaż ma ruszyć w Australii, Dubaju, Francji, Niemczech, Singapurze, U.K i USA.

Niestety nie ma informacji na temat choćby Polski oraz planowanej daty premiery w naszym kraju. Patrząc po raz kolejny na pośpiech Samsunga, który na pewno chciałby, aby jego smartwatch stał się hitem świątecznym trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko poszło tak jak trzeba.

Niestety klienci, którzy planowali kupić Note 7 mogli wybrać inne urządzenie, choćby od Apple czyli platformy która z Gear S3 współpracować nie będzie ale jest ogromna rzesza użytkowników modeli S7, S7 EDGE oraz innych producentów urządzeń z Androidem, którzy chętnie kupiliby już dziś zegarek od Samsunga.

Lista obsługiwanych modeli znajduje się na stronie Samsunga.

Na koniec warto dodać o czym jednak mało się pisze, że Samsung S3 działa pod kontrolą Tizen OS, czyli autorskiego systemu Samsunga, który jest dość cicho ale prężnie wdrażany przez Samsunga do kolejnych segmentów rynku i nie chodzi tylko o urządzenia mobilne.

Previous ArticleNext Article