Android

Nowy Samsung Note 7 wygląda jak… no właśnie. Jak zawsze.

Po raz kolejny pojawiają się w sieci „rzeczywiste” zdjęcia nadchodzącego Samsunga Note 7. I każdy kolejny „przeciek” upewnia mnie w przekonaniu, że nowy Note 7 może wyglądać jak…. po prostu Samsung. Nie wchodząc w strefę kolorów (o gustach się nie pisze) wychodzi na to, że dostaniemy po prostu nowe podzespoły i funkcje w „starej formie”. Finezji w tym tyle, co szczęścia niemieckich piłkarzy w meczu z Francją o finał Euro 2016.

Zapowiada się nudnie ten rok wykonaniu dwóch czołowych producentów telefonów. Nowy iPhone będzie wyglądał jak poprzedni iPhone z delikatnymi zmianami, Note 7 będzie wyglądał jak Gakaxy S6 i S7 z tą różnicą, że ma większy ekran.

Czy to już koniec postępu technologicznego w sferze smartfonów? Ten rok się niestety tak zapowiada. Chyba, że chińska myśl techniczna nas zaskoczy i nei chodzi o cyferki, wielkość RAM etc.

Na marginesie. Jako użytkownik Apple czekam na ładowanie indukcyjne i wodoodporność. Otrzymując te funkcje w kolejnym modelu nie powiem wow. Zapytam, dlaczego tak późno.

Co powie użytkownik Note, kupując nowszy model?

Galaxy Note 7
Galaxy Note 7
Previous ArticleNext Article