Android

Galaxy S7 Active, czyli telefon odporny na wszystko…oprócz wody

Galaxy S7 Active, czyli rozwinięcie rodziny S7 o model, który ma być bardziej wytrzymały od zwykłych S7 i S7 EDGE.

Podobnie jak „zwykłe” S7 ,activ jest kurzo i wodo odporny, posiada baterię większą o 1000 mAh a do tego ma przetrwać upadek z wysokości nawet 1,5 metra.  A do tego ma fajne „kolory”.

Jak to w internecie, każdy testuje wszystko. Od (dla mnie najgłupszych) „unboxingów” do wrzucania do wody telefonów wodoodpornych. I jedna i druga kategoria filmów jest dla mnie śmieszna., bo po co testować wodoodporność telefonu wodoodpornego? Jeżeli woda się do niego dostanie, będzie reklamacja.

Ale potencjalnych klientów takie filmy mogą jednak interesować. I co dziś „Kowalski” zobaczy? Żeby nie kupować S7 Active. Ulepszona wersja ma usterkę, która powoduje brak wodoszczelności.

Tak. Ulepszona wersja S7 jest gorsza od zwykłej. Nie chodzi o wszystkie urządzenia, tylko o „jakąś” partie, Samsung twierdzi, że wszystko jest ok a ewentualne reklamacje zakońćzą się wymianą urządzenia a Kowalskie się teraz zastanawia, kto mu odda dane jak się telefon zaleje.

Urządzenie to jedno, ale dziś ważniejsze są dane w telefonie od samego telefonu. Kto robi regularne backupy. Wy pewnie tak, bo Was świat mobilny interesuje. Ale większość użytkowników nawet nie wie, jak zrobić kopię swoich danych.

Na koniec prezentacja mrugających ekranów oraz zalanych slotów SIM w Samsungach S7 Active.

Previous ArticleNext Article